Kontakt oss

Kontor Rindal
Industrivegen 9
6657 Rindal
T. 716 64 140
Kontor Trondheim
Sirkus Shopping, 3. etg.
Falkenborgveien 1
7044 Trondheim
T. 916 76 378
Kontor Oslo
Villa Vækerø
Vækerøveien 8
0282 Oslo
T. 916 76 378

Forhandlere

NUMEDAL
TP Total AS
ole@tveiten.as
T. 413 11 777

Ansatte

Ansatt anne 3

Anne Groven

Salgskonsulent
anne@rindalshytter.no +4791676378
Dsc 7477w designere

Even Nerland

Selger og prosjektleder
even@rindalshytter.no +4746630372
Tore Heggem

Tore Heggem

Salgs- og markedssjef
tore@rindalshytter.no +4790860834
Marita portrett

Marita Åsgård

Prosjektleder
marita@rindalshytter.no +4790683661
Elise dscf8763web

Elise Oshaug

Ingeniør prosjektering og prosjektleder
elise@rindalshytter.no +4746490180
Dsc 7465w designere

Magne Bjørnås

Fagleder prosjektering og prosjektleder
magne@rindalshytter.no +4797068350
Kjelleithunnwl 0954 designere

Kjell Eithun

Leder montering, salg og prosjektleder
kjell.eithun@rindalshytter.no +4790940421
Dsc 7447w designere

Jon Landsem

Leder prosjekt og produksjon, NK
jon@rindalshytter.no +4741556345
Hege

Hege Gåsvand

Daglig leder
hege@rindalshytter.no +4792699450